Prawie jak Lamborghini


0

Podczas Essen Motor Show firma LSD-Doors zaprezentowała zestaw zawiasów dedykowanych do drzwi Toyoty GT86, które umożliwiają otwieranie drzwi do góry w stylu typowym dla modeli Lamborghini.

Rozwiązanie zaprezentowane przez LSD-Doors umożliwia szybki i bezproblemowy montaż bez konieczności spawania czy dokonywania poprawek lakierniczych. Instalację LSD montuje się na tych samych punktach mocujących, co oryginalne drzwi, jednak sposób ich otwierania jest zupełnie inny. Drzwi najpierw wychylają się na zewnątrz, a następnie łagodnie unoszą do góry. Regulowane ograniczniki zapobiegają przed zbyt szerokim wychyleniem, czy też niekontrolowanym opadem w dół.
Producent zapewnia, że proponowane rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne. Unoszone drzwi LSD otrzymały certyfikat niemieckiej organizacji TÜV, a boczne próby zderzeniowe, przeprowadzone w akredytowanym przez niemiecki Kraftfahrbundesamt (federalne biuro motoryzacyjne) laboratorium testowym dowiodły, że rozwiązania stosowane przez LSD są tak samo bezpieczne jak seryjnie mocowanie drzwi.

2

Za: LSD-Doors, Mototarget.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s